Asistenční program MediCare je určen všem, kteří chtějí předejít stresu a zařizování jak při náhlých zdravotních komplikacích, tak také při delší nemoci a úrazu. „Jakákoliv dlouhodobější nemoc nebo úraz může zkomplikovat chod celé rodiny. Najednou řešíte nejrychlejší cestu do nemocnice, doprovod, ošetřování nemocného doma a postupně se nabalují další věci. S novou službou má klient k dispozici jak dopravu k lékaři, tak i nadstandartní ubytování a poradenství. Využít může třeba i nákupu potřeb do domácnosti ve chvíli, kdy ho zdravotní problémy omezují v pohybu,“ popisuje Jurij Kostaš, Sales Manager společnosti Europ Assistance.

Zdravotní asistenční služba zajistí péči od pobytu v nemocnici až po ošetřování nemocného doma či kontroly u lékaře. „MediCare pečuje o klienta ve třech oblastech. Kromě nadstandardního odborného poradenství a okamžité organizační pomoci nabízí i pomoc finanční, která přijde vhod především při dlouhodobé hospitalizaci nebo na doplatky za léky,“ vyjmenovává Kostaš.

Lidé mohou využít pojištění od prosince 2016 za 1 140 Kč na rok pro celou rodinu. Sjednání je možné telefonicky nebo na webu medi-care.cz.