Equa bank nabízí široké spektrum osobních úvěrů. Od klasických hypoték na bydlení, přes americké hypotéky, spotřebitelské půjčky, AutoPůjčku až po refinancování půjček. Každý si tak může vybrat, která půjčka mu bude nejvíce vyhovovat.

Hypotéky od Equa bank s nízkými úroky

Equa bank nabízí klasické účelové hypotéky, a to s ročním garantovaným úrokem 1,79 %. Tuto sazbu získáte u hypotéky už od 1 000 000 Kč a až do 70 % hodnoty nemovitosti při sjednání pojištění schopnosti splácet. Ke každé hypotéce navíc nyní získáte bonus 5000 korun. Pokud si potřebujete půjčit peníze a můžete zajistit svůj úvěr nemovitostí, zkuste neúčelovou hypotéku („americkou hypotéku“), která vám nabízí nižší úrokové sazby než běžné spotřebitelské úvěry. Neúčelovou hypotéku můžete získat až do výše 70 % hodnoty vaší nemovitosti za úrok již od 3,99 % ročně. I k této hypotéce můžete získat bonus 5000 korun.

Spotřebitelskou půjčku sjednáte během pár minut

Minutová půjčka od Equa bank je spotřebitelským úvěrem na cokoliv, a to ať už se jedná například o rekonstrukci a modernizaci bydlení, nebo nákup televize či nové ledničky.

Minutová půjčka je bez zbytečných poplatků a zároveň umožňuje zákazníkovi přizpůsobit si splácení podle svých požadavků. Vy sami si nastavíte výši splátek a dobu splácení. Platit budete jen tolik, kolik si můžete dovolit. Stejně tak si sami stanovíte datum splátky.

V rámci Minutové půjčky si lze půjčit až 600 000 Kč na 7 let. RPSN banka nabízí od 5,9 %. Pro pohodlné a rychlé čerpání půjčky je možné ji sjednat prostřednictvím internetu. Pokud jste již klientem Equa bank, můžete mít peníze na účtu do několika minut.

POKRAČOVÁNÍ