S ČSOB Pojišťovnou vás už nic nepříjemně nepřekvapí. Zatímco většina běžných pojištění vás ochrání před situacemi, které se dají tušit, inovativní pojištění domácnosti Náš domov počítá i s tím, co by jiné ani nenapadlo,nebo co nepovažují za důležité.

S ČSOB Pojišťovnou vás už nic nepříjemně nepřekvapí. Zatímco většina běžných pojištění vás ochrání před situacemi, které se dají tušit, inovativní pojištění domácnosti Náš domov počítá i s tím, co by jiné ani nenapadlo, nebo co nepovažují za důležité. Nepředvídatelné a nepravděpodobné události se však mohou stát velmi jednoduše. Součásti pojištění tak je například 5letá záruka na veškeré spotřebiče, služby deratizátora nebo třeba elektrikáře či úhrada i zapůjčených věcí při jejich krádeži. A tímto směrem se ubírá nová kampaň ČSOB Pojišťovny s podtitulem „čekáme nečekané“, která je součástí dlouhodobějšího konceptu společnosti, na kterém chce do budoucna stavět mediální obraz svých produktů a služeb. (TZ)

Vytopení sousedů, vloupání, vyhoření zásuvky nebo třeba rozbití oken jsou události, které se dějí často. A většina pojištění domácnosti je zahrnuje. Když vám vyteče pračka nebo myčka, pojišťovna obvykle uhradí náklady na nápravu vzniklých škod. Už ale nepočítá s tím základním, z čeho celá škoda vznikla – s porouchaným spotřebičem. Pojištění ČSOB Pojišťovny nabízí prodlouženou pětiletou záruku na veškeré spotřebiče a při jakékoliv poruše proplatí náklady na jejich opravu nebo případně i na koupi nových. A zcela nečekaný je fakt, že se pojistka vztahuje i na případy, kdy si přístroj rozbijete sami.

POKRAČOVÁNÍ